Рівненський лікар Павло Сільковський: "Імунітет піднімати не потрібно, він сам підніметься"
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненський лікар Павло Сільковський: "Імунітет піднімати не потрібно, він сам підніметься"

Павло Сільковський Paul Silkovskyi - лікар, котрий славиться трохи іншими, аніж багато з його колег поглядами щодо COVID-19, на своїй сторінці у Фейсбук розповів про причини,через які, на його думку, у сучасних дітей слабший імунітет, псуються зуби й висока ймовірність захворіти.

У своєму пості він написав:

«Дуже часто тепер батьки задаються питанням: чому в сучасних дітей так швидко псуються зуби? Що не так? Мало кальцію? Погана екологія? Дефіцит вітамінів, погане харчування? Звичайно, причин багато. Але є одна, важлива, на яку, втім, мало звертають увагу. Щоб бути міцними, зуби повинні жувати! Сучасній людині зуби не потрібні, тому вони і псуються. Соки замість моркви і яблук; м’які продукти, які можна проковтнути і без жування. І ця причина одна з головних. Кістка стає міцною тільки тоді, коли постійно отримує навантаження. Інакше - слабне і руйнується.

М‘язи стають міцними, коли працюють. Шкіра на ногах твердіє, коли ходиш босоніж. Набряків після укусів бджіл немає в бджоляра, бо кусають його комахи чи не кожен день. І навпаки. Нога стає слабшою і тоншою за іншу, якщо кілька місяців побуде в гіпсі. А імунітет слабне, якщо не контактує з чужаками.

Батьки приводять дитину в садочок і щиро дивуються, чому вона одразу починає хворіти? Адже дома все протирають дезрозчинами, в кімнаті ставлять бактерицидну лампу, всі фрукти і овочі ошпарюють окропом і бережуть своє чадо від дітей інших. Регулярно дають соки, вітаміни, усілякі там протефлазіди та ехінацеї для підняття імунітету. А садочок показує, що він не на висоті, а в дупі.

Імунітет піднімати не потрібно, він сам підніметься. Але важливо його не опускати. А стається це тоді, коли йому немає роботи. У світі крім корона-, є ще рота-, ентеро-, пікорна- і маса інших вірусів. Проти яких немає ліків, але є імунітет. І щоб захворіти, багато не потрібно.

Достатньо цього: сидіти дома; не виходити на вулицю; не відвідувати парки, сквери, гори, річки; обробляти все дома дезрозчинами і створити там стерильні умови; ніколи нікого не вітати за руку і постійно користуватися маскою. Краще беушною, якій вже кілька місяців. І піднімати рівень стресу безперервним потоком негативних новин.

А що робити, щоб знизити ймовірність захворіти? Створити умови, щоб імунітет працював, бо лише тоді він міцний і нормально захищає людський організм. Які це умови? Менше сидіти по норах, більше бувати на свіжому повітрі. Гуляти в парках, ходити в гори. Нормально працювати і достатньо відпочивати. Робити навколо себе чистоту, але не стерильність. Їсти по можливості здорову їжу, жувати її, а не просто ковтати. Спілкуватися з людьми, але поки що тримати дистанцію. Руки мити, але санітайзерами обробляти тільки в публічних місцях, не дома.

А як щодо масок? Якщо тримати дистанцію, то про маски я делікатно промовчу».

Незважаючи на те, що пост нещодавній, він вже отримав багато схвальних відгуків, поширень, коментарів. А що про сказане думаєте ви?

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: