Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненський кухар увійшов до топ кращих шеф-кондитерів і шеф-пекарів України

Топ-120 кращих шеф-кухарів України, топ кращих шеф-кондитерів і шеф-пекарів України – і все це Creative Chefs Summit 2020 – щорічна професійна гастроподія для кухарів, шеф-кухарів і власників ресторанного бізнесу.

Про новину написало видавництво 7 Днів

Захід, окрім феєрії смаків, знаменує оголошення списку кращих шеф-кухарів України  – «Ukrainian Culinary Faces».

Цього року від Рівненщини до списку кращих потрапив Руслан Вичеров. Він хоча й одесит, але сьогодні представляє наш край, – працює шеф шоколатьє у рівненській кондитерській «Морквяна Мар’яна».

Й не дивлячись на щільну та гостру конкуренцію – в цій сто двадцятці знову наш “львівський рівнянин” – Сергій Солдаткін! Сергій нині займається ресторанним консалтингом та є шеф-кухарем гастрономічно-історичного проєкту «Я – Історія», презентацію котрого вже очікують до Нового року.

Щиро вітаємо переможців, кращих із кращих Creative Chefs Summit 2020!

Коментар Сергія Солдаткіна:

«Дуже приємно відчувати себе одним з кращих шеф кухарів України! Вже другий рік підряд цей список формують професіонали своєї справи, це дуже надихає і підштовхує йти в тому самому напрямку! Якщо вас оцінюють шеф кухарі і ресторатори то попадаючи в цей список ви розумієте що робите все правильно і йдете правильним шляхом! Дякую Віктору Тітову і всім хто мене знає! Вітаю всіх! Своєю клопіткою працею ви досягнули успіху і внесли великий? вклад в українську історію кулінарії!».

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: