Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненський екс-чиновник погорів на хабарі у 64 тисячі гривень

У кримінальному провадженні з ознаками корупції, під процесуальним керівництвом прокурорів Рівненської місцевої прокуратури, слідчими  зібрано достатньо доказів та повідомлено про підозру колишньому держреєстратору у вчиненні злочинів. Як повідомляють у прокуратурі, чоловік вимагав та отримував неправомірну вигоду та здійснював пособництво щодо несанкціонованого втручання в роботу автоматизованих систем.

Під час досудового розслідування слідчими СВ Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області встановлено, що впродовж 2019 року колишній державний реєстратор однієї із сільських рад Рівненського району, неодноразово вимагав та одержував неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів від особи, яка бажала зареєструвати нерухомість на території району, але немала необхідних документів.

Загалом цією особою одержано грошових коштів на загальну суму 64 000 грн. за вплив на прийняття рішення щодо здійснення державної реєстрації іншими державними реєстраторами, які приховано здійснювали свою діяльність в м. Рівному, хоча відносились до однієї із сільських рад Рівненського району та до виконавчого органу Київської міської ради.

Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважаєтьсяневинуватою у вчиненнізлочину і не може бути піддана кримінальномупокаранню, доки її вину не буде доведено у законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Варто зауважити, що найсуворіший вид покаранняза вчиненнязазначених злочинів, передбачений санкцією ч. 3 ст. 369-2 КК України у вигляді позбавлення волі від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: