Рівненські школярі допомогли хворій дівчинці
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненські школярі допомогли хворій дівчинці

"Лише вчора ми писали про те, що терміново потрібні гроші для Веронічки Лесковець. І вчора в лікарню до дівчинки у відділення онкогематології прийшли прекрасні дівчата Катя Денищук, Яна Боровець, Оксана Мітнович, Христина Тарар. Це старости 6-9 класів 16 школи міста Рівне. Діти збирали всією школою кошти для Веронічки і передали їй 6400 гривень, яких вистачить на два місяці лікування гепатиту, - пише керівник благодійного фонду "Скарбниця Надії Мар’яна Рева. - Коли ми прийшли в лікарню то дівчинка солодко спала, тому гарних фото з дитиною не маємо. Мама Веронічки так розхвилювалась що навіть не пам'ятає чи подякувала дітям і просить ще раз передати подяку всім, хто організував збір коштів та долучився до збору.
Також дівчата разом з вчителем історії та педагогом-організатором Оля Ревуцька принесли багато написаних власноруч побажань діткам до свята дня іменинника та іграшки в коробку хоробрості.
Безмежно дякуємо учням ЗОШ 16 м.Рівне, їх батькам, вчителям та директору школи Лариса Шавловська за допомогу дитині!
Ваша допомога дуже важлива. Ви допомогли тоді, коли мама вже просто не знала де взяти кошти на лікування. Два роки боротьби з раком крові виснажили родину і морально, і фінансово. Дякуємо!"

Добро творити важливо, але ще важливіше - виховати дітей, котрі розуміють це в такому юному віці. І що б не говорили про нинішнє юне покоління скептики, доки в реальному світі відбуваються ось такі реальні справи - майбутнє є не тільки у хворої дівчинки, а й у нашого суспільства.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: