Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства передало транспортний засіб ЗСУ

7 вересня колегією Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства було прийнято рішення про підтримку ініціативи Рівненської обласної організації профспілки працівників лісового господарства та її первинних профспілкових організацій згідно постанови № П-05-33 від 06.09.2022 щодо виділення коштів на закупівлю транспортного засобу для потреб ЗСУ.

Благодійна організація "БФ "Українського відродження" Віталій Губеня відповідно до звернення ВЧ № А4056 та коштів виділених профспілковими комітетами підібрала необхідний позашляховик та доставила його в Україну.

Після проведення технічного обслуговування та ряду ремонтних робіт транспортний засіб укомплектований військовим одягом та продуктами харчування доставив безпосередньо на передову голова обласної організації профспілки Володимир Якимчук.

Це вже не перша адресна допомога надана лісівниками 68-й окремій єгерській бригаді імені Олекси Довбуша, яка обороняє нас від рашистських загарбників на території Донецької області. У складі бригади служить чимало працівників галузі лісового господарства, а також голова первинної профспілкової організації ДП "Рафалівський лісгосп" Віктор Іщик.
До підтримки бойового духу наших воїнів долучились і учні Рівненського ліцею-колегіуму завуч Тетяна Чабанюк, які передали захисникам свої малюнки.

Президія Рівненської обласної
організації профспілки працівників
лісового господарства

#допомога  #ЗСУ 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: