Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненська військова частина відзначає 25-річницю заснування

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль привітав військовослужбовців з 25-ою річницею від дня створення військової частини Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.  

До вітань долучилися керівництво органів місцевого самоврядування, підприємці, волонтери.

Керівник Рівненщини відзначив, що це – вагома подія не лише в історії вашого військового формування, але й у житті області.

Тому подякував військовослужбовцям за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу та самопожертву, продемонстровані на сході України.

«Відзначення річниці – є знаковою подією. Адже співпадає з річницею бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Завдяки звитязі та сміливості українських воїнів ворожий наступ більшовиків на Київ було зупинено на декілька днів. І це при тому, що проти 4-тисячної більшовицької армії виступили 300 студентів-кіборгів. Тепер боротьба продовжується. Наші воїни на сході країни, у тому числі й цієї частини, обороняють незалежність та територіальну цілісність держави», - зазначив Віталій Коваль.

Як зазначив підполковник Сергій Гайдук, військова частина має славну історію. Завдяки повсякденній праці та професіоналізму особовий склад займає кращі місця серед Західного територіального управління, а також в цілому в Національній гвардії України.


Рівненська ОДА

#річниця  #Крути  #РОДА  #Коваль  #військова частина 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: