Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека запрошує на зустріч з рівненською поеткою Юлією Костюкевич

24 вересня о 15 год. у відділі документів із гуманітарних наук в рамках проведення промо-акції «Відомі рівняни за кафедрою бібліотеки» відбудеться зустріч з рівненською поеткою, членом Національної спілки письменників України Юлією Костюкевич.
Юлія Костюкевич – лауреатка Всеукраїнського конкурсу творчої молоді з особливими потребами «Повір у себе» 1999-2001 років, дипломантка Міжнародного конкурсу кращих творів молодих літераторів «Гранослов – 2005». Переможниця Всеукраїнського конкурсу «Вірю в майбутнє твоє, Україно» 2005 року, член обласного літературного об’єднання «Наше коло», автор чотирьох поетичних збірок «На подвірї у бабусі», «Початок віршів», «А давай поговорим про вічне», «Відчути безмежність».

У цих книгах живуть вірші про рідне Полісся, про дитинство і старість, про щастя і горе, їх можна просто читати - і ними можна милуватися, як одухотвореною, натхненною красою. Альманах «Весняна поетична толока» - це оригінальна збірка поезій та поетичної прози дітей з особливими потребами.

 

Зустріч відбудеться  24 вересня о 15 год  у відділі документів із гуманітарних наук в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: