Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненщина готується до конкурсу «Молодіжна столиця України"


Упонеділок, 18 січня, відбудеться пресконференція щодо Національного конкурсу «Молодіжна столиця України». Цьогоріч Рівненська область долучається до масштабного проєкту.

«Молодіжна столиця України» – щорічний всеукраїнський конкурс з визначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді. Він започаткований Міністерством молоді та спорту України, Українським інститутом міжнародної політики та Національною молодіжною радою України.

Головна мета конкурсу - посилення співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді у містах України.

Так, усіх охочих запрошують долучитися до онлайн пресконференції, яка відбудеться на платформі Google Meet за посиланням: https://meet.google.com/giw-qhdh-cyz?fbclid=IwAR2-XgsJE-e9daNVfAKRvaypiUp5om20csJ_wNiQBvEdtBRs7vdXhyAFRUo

Початок о 12:00.

Серед присутніх - заступник голови ОДА Сергій Гемберг, заступник директора департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту облдержадміністрації Віталій Ліпський, начальниця відділу молодіжної політики та взаємодії з молодіжними організаціями департаменту Наталія Чигир. А також регіональні координатори конкурсу та представники структурних підрозділів РДА та ТГ, що працюють з молоддю.

Детальніше про конкурс «Молодіжна столиця України»  - http://youthcapital.org.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: