Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівне залишиться без візитівки?

Алея кованих скульптур у Рівному, яка знаходилася на Лебединці, між ТЦ “Злата Плаза” та обласним краєзнавчим музеєм і є улюбленим місцем відпочинку рівнян та гостей міста, припинила своє існування. Засновниця фестивалю “Металеве серце України” та власниця приватної фірми “Рівнеметалком” Ніна Крока  вирішила терміново демонтувати ковані скульптури з місця розташування через те,  що діти, які вилазять на ці фігури, зазнають травм...

Нещодавно був випадок, коли ковані Близнюки впали на 9-річну дівчинку. Її мама написала заяву до поліції. А оскільки місто до фігур не має жодного стосунку, то всі стрілки перевели на Ніну Кроку. Як справедливо зазначив один із небайдужих рівнян у соцмережах, батькам треба дивитися за своїми дітьми, бо якщо слідувати цій логіці, то, якщо, не дай Боже, чиясь дитина втопиться в озері, то треба буде звинувачувати міську владу в тому, що колись тут вирили озеро.
За словами екскурсовода Олени Губницької, алея кованих скульптур – це одна із родзинок, заради якої у Рівне їдуть туристи.
– На сьогодні це місце зазначається як парк кованих скульптур або єдиний в Україні музей кованої скульптури. Саме цим ми приваблюємо до себе мешканців інших міст. Ковані скульптури – це однозначно візитівка нашого міста на сьогоднішній день, – вважає вона.
Чи повернуться через якийсь час ковані фігури на своє місце, не знає ніхто – ні їх власниця, ні міська влада. Здається, що тепер багато хто з представників бізнесу задумається над питанням, чи варто допомагати міській владі чимось дивувати місто. Тим часом Рівне втратило ще одну туристичну родзинку.
• Роман Вістенко

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: