Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівне - Забже відзначають 20 річницю партнерства

ерез карантинні вимоги відзначення річниці партнерства міста Рівне з містом Забже, що у Польщі відбулося в онлайн режимі.

З нагоди 20-річчя підписання «Угоди про партнерство» у Zoom конференції поспілкувалися міський голова Рівного Олександр Третяк

Президент міста Забже пані Малгожата Манька Шулік та партнери міста Забже в Рівному.

Співпраця Рівного та Забже за ці роки має різноманітні напрямки, особливо активно міста співпрацюють у гуманітарній сфері. Президент міста Забже подякувала колишньому міському голові Володимиру Хомку за співпрацю та висловила впевненість, що з Олександром Третяком співпраця і далі матиме подальший розвиток. Пані Малгожата Манька Шулік запросила міського голову після завершення пандемії відвідати місто-побратим Забже. І мер запевнив, що обов’язково скористається цим запрошенням.

- Ми вдячні місту Забже за постійну матеріальну та моральну підтримку. Завдяки нашому місту-партнеру у нас значно пришвидшився розвиток кардіології. Наші творчі колективи вже запрошено для участі в фестивалях у Забже, то ж 20 років – це тільки вдалий старт нашої співпраці, - зауважив міський голова Рівного Олександр Третяк.


Рівненська міська рада

#партнерство 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: