Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівне розпочинає співпрацю з Туреччиною: авіасполучення та індустріальні парки

Міський голова Олександр Третяк сьогодні зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Туреччина в Україні Паном Ягмуром Ахметом ГЮЛЬДЕРЕ та офіційною делегацією Посольства Республіки Туреччина в Україні.

Під час зустрічі піднімались питання налагодження авіасполучення з Республікою Туреччина, співпраця з «Turkish Airlines», спільної співпраці над проєктами індустріальних парків у Рівному.

- Переконаний, що цей візит турецького посольства до Рівного стане хорошим початком налагодження комунікації і співпраці двох країн. Рівне та Рівненська область, у цілому, має хороші торгівельні стосунки з Туреччиною. Одним із важливих і пріоритетних завдань мене як міського голови наразі є питання щодо функціонування Рівненського аеропорту. Рівне зацікавлене перш за все у тому, щоби налагодити авіасполучення з Туречинною та налагодити співпрацю з «Turkish Airlines», - зазначив міський голова Олександр Третяк. - Ми готові до налагодження співпраці з турецьким містом, яке в подальшому стане нашим містом-побратимом. Посол Пан Ягмур Гюльдере зацікавлений у співпраці щодо нашого аеропорту, готовий до спільної співпраці над проєктами індустріальних парків. Ця зустріч – це поштовх до нової плідної міжнародної співпраці.

По завершенні зустрічі сторони обмінялись символічними подарунками.


Рівненська міська рада

#індустріальні парки  #Третяк 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: