Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Регіональна туристична конференція стартувала в області


Сьогодні, 28 листопада, в області стартувала «Регіональна туристична конференція: Рівненщина, Волинь, Хмельниччина, Житомирщина». Захід організований Державним агентством розвитку туризму України (ДАРТ - далі). 

Голова ДАРТу Мар‘яна Олеськів розповідає, що це вже шоста така конференція: «Сьогодні ми обговорюємо новий Закон України «Про туризм» та плани роботи ДАРТу. Ми маємо розуміти, що туризм - важливий для економіки країни, і це та сфера, в яку дійсно варто інвестувати кошти. Щодо Рівненщини, я думаю, що регіон треба «продавати» через впізнаваний не лише в Україні, а й світі, Тунель кохання. Турист має не лише зацікавитися місцем, а й захотіти тут залишити кошти». 

Рівненську область на конференції представляють заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг, начальниця управління культури та туризму Любов Романюк. Також присутні на заході представники місцевих державних органів влади, навколишніх ОТГ та туристичного бізнесу. 

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг каже, що дійсно, Тунель кохання є чи не найкращою асоціацією з нашим регіоном.

«Тунель кохання став так званим «інста-об‘єктом». Але маємо розуміти, що не всі туристи, які їдуть з Києва до Львова, зупиняються у Рівному. Це виклик для нас. Ми маємо збільшити трафік туристів в наш регіон. В часи пандемії особливо важливо розвивати місцевий туризм та досліджувати край», - розповідає заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг.

Мар‘яна Олеськів зазначає, що в розвитку туризму важлива промоція та популяризація регіональних страв, як основи для розвитку гастротуризму в регіоні:

«Світ поки що мало знайомий з українською кухнею. Ми можемо презентувати себе світові крутими та різними. Закохати його в закарпатську бринзу, подільський капустняк, наддніпрянські вергуни, поліський куліш, зіньківську ковбасу, рівненський мацик та полтавські галушки». 

Начальниця управління культури та туризму Любов Романюк пояснює, що в області була прийнята Програма розвитку туризму на три роки:

«В області працює так звана дорожня карта з туризму - проект «Рівненщина туристична. Вона включає Стратегію розвитку Рівненщини до 2027 року. Напрацьована в області концепція Рівненщини туристичної, функціонує і сайт RIVNE.TRAVEL та туристичних продуктів. А кулінарну спадщину Рівненщини ми розвиваємо саме через автентичні страви Полісся. Цей комплекс заходів робиться для того, щоб наша область продовжувала приваблювати туристів».

Голова Державного агентства розвитку туризму України Мар‘яна Олеськів наголосила на тому, що в туристичних «родзинках» треба створювати інформаційні центри. Важливим аспектом є і інфраструктура регіону.

Також під час заходу підняли тему законодавчого закріплення понять Організацій з маркетингу дестинацій (Destination Management Organization) та Національної туристичної організації.

Рівненська ОДА


 

#туризм 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: