Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

П'ять місць в Україні, де взимку фантастичні краєвиди

Для того, щоб насолодитися гарними зимовими краєвидами, необов'язково їхати за кордон. В Україні є безліч цікавих місць із фантастичними локаціями, де можна подихати свіжим повітрям та зарядитися гарним настроєм. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Державного агентства розвитку туризму України.

Національний природний парк "Синевір", Закарпатська область

Неймовірно гарне місце із найбільшим гірським озером Закарпатської області. Туристи можуть насолодитися мальовничими краєвидами, попити води з мінерального джерела, подивитися на водоспад "Білий звір", де вода тече зі скель, а в морозну погоду перетворюється на химерні льодові фігури. Також можна сходити до Центру реабілітації ведмедів, де тварини відновлюються після жорстокого поводження, здебільшого їх забирають із частих цирків та зоопарків. У природному парку багато цікавих локацій.

Галицький національний природний парк, Івано-Франківська область

Цей парк унікальний своїми буковими лісами з карстовими скелями, печерами, озерами, урочищами, тому є де усамітнитися та відпочити. А ще ця територія є притулком для рідкісних тварин, які охороняються законом України. Якщо туристи хочуть поспостерігати за життям звірів, то можуть піти на екскурсію з провідниками, які добре знають місцевість та можуть розповісти багато чого цікавого.

Національний природний парк "Святі гори", Донецька область

Унікальне місце, розташоване у Слов'янському та Краснолиманському районах. Тут можна помилуватися "інопланетними" крейдовими горами, які у 2008 році потрапили до списку "Сім природних чудес України". На території парку є всі умови для існування птахів та тварин. А справжньою перлиною заповідника є печерні храми з Миколаївською церквою, збудованою у XVII ст. на крейдовій скелі.

Національний природний парк "Тузловські лимани", Одеська область

Ще одна локація, на якій можна насолодитися фантастичним виглядом, поспостерігати за птахами, бо через територію парку проходить один із найбільших міграційних шляхів пернатих. Взимку сюди прилітає багато качок та гусей, серед них є й екзотичні краєвиди, наприклад, червонувала казарка.

Національний природний парк "Подільські Товтри", Хмельницька область

Цей парк унікальний за своєю красою та наповненістю. Туристам звідси відкриваються мальовничі пагорби, з яких починаються українські Карпати. "Подільські Товтри" є гірським кряжем, якому немає аналогів на планеті. Якщо ви хочете відчути усамітнення з природою, тоді вам потрібно обов'язково сюди приїхати та відвідати найбільш магнетичну точку парку – Бакоту із стародавнім скельним монастирем.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: