Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

П'ять країн відкрили кордони для українських туристів

З 1 липня українські туристи можуть поїхати на відпочинок у п'ять країн, серед них чотири європейські країни - Туреччина, Албанія, Чорногорія, Хорватія та Єгипет. Про це у Телеграм повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій. 

Туреччині (потрібен поліс страхування на випадок захворювання на коронавірусну хвороюу); 

Єгипет (але з обов’язковим дотриманням 14-денної самоізоляції після повернення додому, адже Єгипет віднесений до країн з високим рівнем інцидентності COVID-19);

Албанія (без епдемічних обмежень;

Хорватія (за умови підтвердження бронювання готелю або гостьового житла);

Чорногорія (за наявності негативного результату ПЛР тесту на COVID-19, зробленого протягом останніх 48 годин). 

Через нестабільну епідеміологічну ситуацію в Україні інші європейські кордони, на жаль, залишаються зачиненими для українських туристів. Проте іноземцям, дипломатам та громадянам України, які мають дійсні робочі чи навчальні контракти або посвідчення на проживання в ЄС, морякам, що прямують на корабель, громадянам, які транзитом прямують через ЄС, в’їзд дозволено.

Кожні 2 тижні ЄС переглядатиме список держав, з яких можливо в’їжджати. І в залежності від обставин буде частково або повністю знімати обмеження на поїздки чи знову вводити їх для конкретних країн.

Також в залежності від розвитку епідеміологічної ситуації в Україні рішення про відкриття кордонів буде ухвалено Грузією (попередньо це буде з 1 серпня).

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: