П‘ять амбулаторій Рівненського району отримали нові автомобілі (ФОТО)
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

П‘ять амбулаторій Рівненського району отримали нові автомобілі (ФОТО)

Машини придбані за рахунок державної субвенції, спрямованої на розвиток медицини в сільській місцевості. Нові позашляховики Renault DUSTER передбачені для роботи сімейних лікарів, які працюватимуть у 5-ти  новозбудованих сільських амбулаторіях нашого району. 

«Так як і обіцяли: п'ять нових автомобілів підвищеної прохідності отримав Рівненський район. Вітаю Білу Криницю, Шпанів, Бармаки, Забороль та Голишів» - зазначив голова райдержадміністрації Володимир Пилипчук.

 

Автівки, вартістю в півмільйона гривень кожна,використовуватимуть для обслуговування жителів сільської місцевості. Автомобілі Renault Duster є повнопривідними з підвищеною прохідністю, що забезпечить можливість доїзду медиків до найвіддаленіших населених пунктів.

«Ногами багато не находишся. Адже є виклики пацієнтів, що проживають за 5 чи 7 кілометрів від амбулаторії. Звісно, що потрібно ще з собою взяти й аптечку, у якій має бути все для надання невідкладної допомоги. У такі віддалені місця я їздила своїм власним автомобілем. А хто, його не має, той ходить до хворих пішки», - розповіла завідуюча амбулаторії у селі Забороль Вікторія Пашковська, яка до свого місця роботи поїхала на новенькому Renault DUSTER.

 

 

##Рівненщина #34 автомобілі #отрисали #амбулаторіі 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: