Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Просять профінансувати ремонт дороги до туристичної перлини Рівненщини

Голови сільрад Вараської ОТГ підписали звернення до голови Рівненської ОДА Віталія Коваля та голови Рівненської обласної ради Олександра Данильчука з проханням виділити кошти на капітальний ремонт проблемних доріг на ділянках с.Стара Рафалівка – с.Городок та с.Рудка – с.Уріччя. 

Мешканці населених пунктів опинилися перед болючою проблемою доїзду до Варашу, який є центром Варської ОТГ. Діючі дорожні покриття знаходяться у вкрай жахливому стані і є значною перешкодою для цього. Та найголовніше, що такий стан доріг унеможливлює вчасне прибуття на виклики екстреної медичної допомоги, поліції, ДСНС. 

Також особливо звертаємо Вашу увагу, що поблизу с. Рудка розташований рекреаційно-оздоровчий комплекс "Біле озеро", в якому щороку в літній період оздоровлюєтсья велика кількість людей. Біле озеро - туристична перлина Рівненщини, та доїхати до неї - справжнє випробування для автомобіля та нервів водія, - йдеться у зверненні. 

Туристи доїжджають до Вараш, а далі - немає чим, бо доріг немає. Дорогу робили різні депутати, з попередніх скликань. Нинішні теж щось обіцяють, але насправді дорога розбита взагалі. Тому ми вирішили зробити таке звернення. Знаю, що є певна домовленість з "Укравтодором", - каже секретар Вараської міськради Олександр Мензул.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: