Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Прокуратура протидіє незаконному видобутку бурштину

Прокуратурою Рівненщини у взаємодії з правоохоронними органами області продовжується робота щодо протидії незаконним операціям з бурштином в регіоні.

Так, вже на початку місяця за процесуального керівництва Сарненської місцевої прокуратури працівниками Дубровицького ВП Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області виявлено 3 факти незаконного видобутку бурштину на території району.

Зокрема, першого квітня припинено протиправну діяльність жителя смт. Зарічне, який разом із невстановленими досудовим розслідуванням особами, в урочищі «Дукарівка» поблизу с.Острівці Дубровицького району займався незаконним видобутком бурштину. На місці події виявлено та вилучено автомобіль марки «ВАЗ-21011», мотопомпу кустарного виробництва, два пожежні рукави тощо.

В цей же день та наступного дня, поблизу с. Грицьки Дубровицького району в урочищі «Орест» виявлено 36-річного та 23-річного жителів вказаного району, які також займалися незаконним «промислом». На місці події правоохоронцями вилучено обладнання для видобутку бурштину.

За вказаними фактами проводиться досудове розслідування у кримінальних провадженнях за ст. 240-1 КК України (незаконне видобування бурштину).

На даний час вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: