Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Про перспективи професійного навчання говорили із роботодавцями і безробітними Радивилівщини

 

Старший майстер виробничого навчання Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Майя Сульжик провела профорієнтаційну зустріч у м. Радивилів. На базі Радивилівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості вона презентувала освітні послуги навчального закладу, детально зупинилася на спеціалізації усіх навчальних відділень РЦПТО ДСЗ та відповіла на запитання аудиторії. Серед присутніх роботодавців – представники закладів громадського харчування, які зацікавилися можливістю підтвердити кваліфікацію кухарів на базі РЦПТО. До слова, з початку роботи у навчальний заклад вже звернулося 70 претендентів-кухарів. Вміння, досвід і знання самоучок впродовж двох днів оцінює кваліфікаційна комісія. А за результатами оцінювання неформального навчання кухарі  отримують свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації.

У розмові з безробітними Майя Степанівна акцентувала увагу на перспективах працевлаштування випускників Центру та умовах навчання і проживання слухачів. Серед професій, які особливо зацікавили безробітних радивилівчан, - рибовод (кваліфікований робітник) і тракторист. За цими професіями навчають у Млинівському і Олександрійському навчальних відділеннях РЦПТО ДСЗ.

Інформаційно-роз’яснювальні зустрічі представників Рівненської служби зайнятості тривають в усіх районах області, до участі запрошуються роботодавці та ті, хто прагне змінити рівень свого життя, здобувши нову робітничу професію у навчальному закладі служби зайнятості.

Наші контакти: м. Рівне, вул. Пирогова,8, тел.. 0362 68 37 95.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: