Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Призер чемпіонату Європи служить в 104-й бригаді ТрО Рівненщини

Семпай Євгеній Вєтров разом з іншими майстрами кіокушинкай карате взяли до рук зброю в перші дні повномасштабного вторгнення.

Про це повідомили на Facebook-сторінці 104-ї ОБрТрО, передає "Еспресо.Захід".

В мирний час Євгеній Вєтров був інструктором Національної федерації кіокушинкай карате Унія України, віце-президентом Національної федерації, а також капітаном національної збірної. В послужному списку семпая титули чемпіона України та призові місця на першості Європи.    

"В новинах казали про війну, про повномасштабне вторгнення, і 13-го лютого ми, тренерський штаб, прийняли рішення, що в разі чого будемо воювати. Зараз всім інструкторським складом, а також є ще кілька наших старших учнів, служимо в 104-й бригаді ТрО Рівненщини", – розповідає Євгеній Вєтров. 

На службі майстри східного єдиноборства знаходять час і для спорту. Впродовж тижня проводять щонайменше по шість тренувань – три по фізичній і функціональній підготовці, а також три бойових заняття по техніці повноконтактного поєдинку. В такий спосіб гартують бойових дух і готові зустріти ворога за будь-яких обставин.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: