Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

ПриватБанк дозволив переводити гроші через Viber

Нещодавно ПриватБанк дозволив українцям переводити гроші за допомогою месенджера Viber, завдяки чому наша країна стала першою в світі, де люди можуть оплачувати різні товари і послуги прямо через месенджер. Цю функцію було запущено компанією Rakuten Viber тільки зараз, і саме Україна була обрана як «пілотна територія».

Оплачуємо все онлайн

Завдяки новим можливостям месенджера, зараз ви можете проводити безпечні, прості і швидкі оплати, користуючись чат-ботом Viber. У мессенджері будуть присутні підтверджені чат-боти різних компаній, відмічені синьою галочкою, щоб їх відразу можна було відрізнити від шахраїв. Для оплати товарів і послуг вам буде досить натиснути кнопку в додатку і вибрати метод оплати – або через Apple Pay або Google Pay, або ж просто ввівши номер вашої банківської карти.

Ця функція прекрасно працює для будь-яких ботів, створених в Viber, якщо компанія, їх розробила, зареєстрована в системі LiqPay. Вже зараз можна оплатити електроенергію в чат-боті YASNO, скористатися послугами RailwayBot, придбавши квитки на поїзд, або ж сплатити послуги мережі приватних медичних лабораторій «Сінево».

Якщо ви – приватних підприємиць та маєте за мету продавати свої послуги, приймаючи платежі через чат-боти в Viber, то вам необхідно підключитися до системи Liqpay, замовити розробку свого чат-бота, після чого надати йому дозвіл на прийом платежів.

Як ми писали раніше, ПриватБанк став першим банком в Україні, який налагодив випуск спеціальних карт системи UnionPay International. Це, можна сказати, «майже PayPal»: даними картками ви можете розплачуватися більш ніж в ста сімдесяти країнах світу, а також користуватися спеціальними знижками і пропозиціями для постійних клієнтів. Ви можете оформити картки системи UnionPay International рівня Classic і Gold вже починаючи з шостого листопада в будь-якому київському відділенні ПриватБанку. Найближчим часом також очікується запуск можливості отримати цю картку без відвідування відділень банку, це буде доступно вже на всій території нашої країни.


GSMinfo

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: