Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

«Прилад Ахметова» обслуговуватимуть 22 медики

Таку цифру під час засідання комісії з питань бюджету, фінансів та податків озвучила начальник головного фінансового управління РОДА Людмила Кушнер. Обслуговуватимуть лінійний прискорювач 22 людини  медичного та інженерного персоналу. За словами Людмили Кушнер, новий прилад є досить енергоємним, а тому в обласному бюджеті передбачили додатково 300 тисяч гривень на оплату вартості енергоносіїв. Площа приміщень, де експлуатуватиметься прискорювач, становитиме майже триста квадратних метрів: це, зокрема, лабораторії та кабінети для підготовки хворих і медперсоналу.

- Рівненщина матиме унікальну найсучаснішу і водночас дужу складну медичну апаратуру, - розповідає Людмила Кушнер. – Подібних приладів в Україні є лише три. Вартість одного сягає 33 мільйони гривень. Нам лінійний прискорював дістався безкоштовно.

Нагадаємо, що ініціатива встановити на Рівненщині надсучасне обладнання для лікування онкохворих належить благодійному Фонду Ріната Ахметова "Розвиток України", за кошти якого воно і було придбано. 

Сергій Табаков

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: