Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Президента просять надати звання «Герой України» головному лікарю Рівненської міської лікарні

Президента Володимира Зеленського просять надати звання «Герой України» головному лікарю Рівненської центральної міської лікарні Євгенію Кучеруку.

Народний депутат від Рівного Олександр Ковальчук направив депутатський запит із таким проханням і за нього сьогодні голосували у Верховній Раді.

Джерело Рівне Вечірнє.

Нардепа від Рівного підтримала більшість присутніх - 286 депутатів із різних політичних фракцій та груп.

«Я радий, що Верховна Рада підтримала моє звернення до Президента щодо нагородження Євгенія Кучерука, бо він лікар, який по-справжньому заслуговує на це звання! В особі головного лікаря низько вклоняюсь усім лікарям за відданість і героїчну працю в непростих умовах боротьби з COVID-19!» - написав Олександр Ковальчук.

 

?? Направив депутатський запит до Президента щодо присвоєння звання “Героя України” головному лікарю КНП «Центральна міська лікарня» РМР Кучеруку Євгенію Філімоновичу. Лікар, який по-справжньому заслуговує на це звання! В особі головного лікаря низько вклоняюсь УСІМ ЛІКАРЯМ за відданість і героїчну працю в непростих умовах боротьби з COVID-19! А також дякую Олександр Аліксійчук Олександр Салійчук Оксана Дмитриева Михайло Радуцький за підтримку моєї ініціативи та усім колегам за підтримку в залі!???? 270 та 286 голосів "за"?

Posted by Олександр Ковальчук on Friday, September 24, 2021

Він зазначає, що Центральна міська лікарня одна із перших в Україні самостійно встановила потужну кисневу станцію. Завдяки цьому показник летальності від ускладнень, викликаних Covid-19 на Рівненщині, за час боротьби з пандемією був найнижчим в Україні.

Також міська лікарня під керівництвом Євгенія Кучерука долучилася до проєкту “Іди і роби”, який організував народний депутат Олександр Ковальчук разом із командою. Тепер хлопці та дівчата з інвалідністю, які здобули професію пекаря-кондитера, проходять практику на базі лікарняного харчоблока.

#лікарня  #Герой України 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: