Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Президент України прийняв Міністра закордонних справ Республіки Польща

1 грудня 2018 року - 18:15

 

Президент України прийняв Міністра закордонних справ Республіки Польща

 

Президент України Петро Порошенко прийняв Міністра закордонних справ Республіки Польща Яцека Чапутовича.

Глава Української держави подякував польській стороні за активну підтримку України в контексті акту збройної агресії Російської Федерації у Керченській протоці. Було наголошено на важливості негайного та безумовного звільнення українських моряків та повернення трьох українських суден.

 

Глава польського МЗС передав також від всіх країн-членів ЄС слова солідарності і підтримки Україні в її боротьбі за відновлення суверенітету та територіальної цілісності.

 

Сторони обмінялися думками з важливих питань двосторонніх відносин та міжнародного порядку денного.

Йшлося про подальше підтримання інтенсивного політичного діалогу на найвищому рівні, розширення співпраці у сферах торгівлі та економіки, оборони, енергетичної безпеки та прикордонного співробітництва.

Окрему увагу було приділено взаємодії двох країн на євроінтеграційному та євроатлантичному напрямах, а також у рамках міжнародних організацій.

Сторони скоординували кроки з метою використання авторитетних міжнародних площадок (Ради Безпеки ООН, Ради міністрів ОБСЄ, Ради ЄС) для негайного відновлення свободи судноплавства в Азово-Керченській акваторії та де-ескалації ситуації в регіоні.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: