Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Працівників прокуратури з професійним святом привітав Сергій Свисталюк

1 грудня в Україні відзначатимуть День працівників прокуратури. З цієї нагоди, а також до 30-ї річниці створення органів прокуратури України у приміщенні Рівненської обласної прокуратури відбулися урочисті заходи. Від Рівненської обласної ради – її депутатів та керівництва – прокурорів привітав перший заступник голови Сергій Свисталюк.

(Прокурор Рівненської області Андрій Рудницький)

- Дозвольте привітати вас з професійним святом та з першим достойним 30-літнім ювілеєм. Окрім звичайних людських цінностей: здоров’я, миру, любові, родинного благополуччя – хочу побажати кожному з вас професійного росту. Розуміємо, що, як і належить незалежній державі, в нас відбуваються різні реформаційні процеси. І треба віддати належне керівникам, що під час цих змін надзавданням для керівників органів прокуратури було, є і залишається, - зберегти колектив професіоналів, який працюватиме в інтересах держави та її громадян, - наголосив Сергій Свисталюк.

(Сергій Свисталюк)

Він також зауважив, що до заслуг працівників органів прокуратури можна зарахувати той факт, що останні 10 років Рівненщина вигідно вирізняється з-поміж інших областей України щодо дотримання законності та правопорядку під час проведення виборів різного рівня. Сергій Свисталюк також відзначив високий рівень превентивної діяльності та конструктивну співпрацю правоохоронного відомства  з органами влади.

З нагоди професійного свята та ювілейної дати перший заступник голови обласної ради вручив десятьом працівникам обласної прокуратури та її підрозділів Почесні грамоти та Подяки Рівненської обласної ради.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: