Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Позривані дахи на школах, садочках, будинках та магазинах: наслідки негоди досі ліквідовують

Учора, 2 липня, голова райдержадміністрації Микола Петрушко спільно із першим заступником голови Миколою Кохном та начальником відділу цивільного захисту та охорони навколишнього природного середовища райдержадміністрації Олегом Петрушком оглянули наслідки буревію на території Миляцької ОТГ.

У селі Миляч внаслідок сильного вітру було пошкоджено покрівлю та знеструмлено школу. На даний час силами працівників школи та жителів села ведуться роботи по ліквідації наслідків буревію. Найближчим часом за сприянням райдержадміністрації буде проведена робота по відновленню покрівлі школи та ліквідації інших збитків, завданих стихією.

Окрім школи, на території Миляцької ОТГ було частково пошкоджено покрівлю на дошкільному навчальному закладі.

Варто зазначити, що негативні наслідки буревію торкнулися не лише Миляцької ОТГ. У селі Великі Озера теж частково було пошкоджено покрівлю школи. А у селі Бродець пошкоджено покрівлю сільського клубу та магазину. В інших же районах Рівненської області по населених пунктах пошкоджено багато житлових будинків. 


Станом на 2 липня у районі було знеструмлено 27 населених пунктів. На даний час досі активно ведуться роботи по відновленню електропостачання. Працівники ДСНС проводять роботи щодо ліквідації інших наслідків буревію.

##Рівненщина #наслідки #буревій 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: