"Повстанські ночі" кличуть пройтися героїчними стежками Полісся
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

"Повстанські ночі" кличуть пройтися героїчними стежками Полісся

Уже втретє молодь з різних куточків України взяла участь у Всеукраїнському молодіжному історично-просвітницькому проекті «Повстанські ночі». Цьогоріч перший етап проекту відбувсь на Березнівщині, повідомляють на сайті Березнівської РДА.

Проект спрямований на популяризацію історично-пошукової роботи серед молоді та вшанування борців за волю України, зокрема, УПА та УПА «Поліська Січ».

Учасники заходу відвідали місце загибелі сотника «Шугая» біля села Губків, місце поховання хорунжого УПА «Поліська Січ» Воловодика в селі Великі Селища, побували в селі Бистричі, де народивсь засновник УПА «Поліська Січ» Тарас Бульба-Боровець, відвідали місця боїв та поховань в урочищі «Переспа» біля села Яцьковичі.

У рамках таборування здійснено впорядкування місць загибелі та поховань воїнів УПА, встановлено інформаційні таблички, що розповідають подорожуючим про повстанців та події, що тут відбулись.

Крім цього, учасники мали нагоду помандрувати на катамаранах річкою Случ, взяти участь в іграх (страйкбол, лазертаг), випробувати свої сили в скелелазінні, спортивному орієнтуванні, а також покращити свої знання з надання домедичної допомоги.

Проект «Повстанські ночі» реалізований громадською організацією «Фонд молодіжних ініціатив «Крила» при підтримці відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України.

10-13 вересня 2020 року відбудеться другий етап проекту. Для тих, хто бажає взяти участь у ньому, подаємо посилання на реєстрацію: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc8_LnLwlUdAGkjQPo29MbRZKKaJIywfkxWu3Z9gF_9JQzMCw/viewform?vc=0&%3Bc=0&%3Bw=1&%3Bfbclid=IwAR0BFJKEhIvtxtzJnV8u9E2W2xwblTMm1M0816Ak1YIL4ZzfYZc5lybqd0Q

Деталі за телефоном координатора: (067)915 8837 Юрій Ткачук.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: