Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Повернутися переможцями

Нещодавно у м. Со-фія (Болгарія) стартували ХХІІ літні Дефлімпійські ігри. Троє спортсменів у складі Національної збірної команди України – представники Рівненщини. Серед них майстер спорту України міжнародного класу з футболу серед спортсменів з вадами слуху Сергій Фролов, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики з вадами слуху Сергій Драч   та майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху Катерина Гусєва.
Нашим спортсменам-дефлімпійцям  традиційно влаштували урочисті проводи на змагання, участь у яких взяли керівники області, батьки та тренери атлетів.
– Віримо, що спортсмени-дефлімпійці Рівненщини будуть гідно представляти нашу державу, здобудуть славу та шану рідній землі, – виступаючи перед присутніми, зазначив голова обласної ради Юрій Кічатий.
Слів вдячності заслуговують і тренери, які виховали спортсменів. Це заслужений тренер України, котрий працює із Сергієм Фроловим, Володимир Чирков, наставник Сергія Драча Іван Лиходід та заслужений працівник фізичної культури і спорту України Михайло Романкевич, який тренує Катерину Гусєву.
На те, що спортсмени на батьківську землю повернуться не з порожніми руками, сподіватися є неабиякі підстави, адже до змагань вони готувались серйозно. Як зазначив Володимир Чирков, ці чотири роки він та його вихованець працювали тільки на медаль, тож вірять лише в перемогу.
Відрадно, що наші спортсмени вже мають досвід успішної участі у змаганнях такого рівня. Зокрема, на ХІХ Дефлімпійських іграх, які у 2001 році відбулись в м. Рим (Італія), наш Василь Ажнюк (футбол) зайняв 6 місце разом з командою, а на ХХІ Дефлімпійських іграх 2009 року Сергій Ажнюк та Сергій Фролов  на футбольній арені вибороли золоті медалі.
Проводи  спортсменів на Дефлімпійські ігри завершились урочистим підняттям Державного прапора України та прапора Демфімпійських ігор, який здійнявся над містом з легкої руки переможців Паралімпійських ігор, котрі прийшли підтримати колег-дефлімпійців.
• Анатолій Андрієвський

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: