Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Потрапити у казку діткам допомогли працівники Рівненського академічного обласного театру ляльок та представники обласної влади

Серед них і сироти, і позбавлені батьківського піклування, діти із обмеженими фізичними можливостями, із малозабезпечених сімей та інших соціально вразливих категорій. Також були і переможці творчих конкурсів.

Дітки танцювали, співали колядки та грали в ігри разом із героями улюблених мультиків, в яких перевтілились актори лялькового театру.  Ще до початку свята в залі було гамірно та весело, панувала  невимушена атмосфера. Розпочиналася святкова програма привітанням голови обласної ради Юрія Кічатого.
- Це свято організовувалось обласною владою для дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин та з особливими потребами – щоб і вони мали можливість поринути в атмосферу казки, яка завжди породжує добро та любов, – сказав Юрій Кічатий. – Для  обласної влади є справою честі фінансувати такі заходи.
Забави біля ялинки за змістом розважальної програми плавно перейшли у глядацький зал. Там святкове дійство продовжилось яскравою виставою лялькового театру. Не обійшлося, звісно, і без головних героїв Новорічного дійства – Діда Мороза та Снігуроньки, які дарували діткам солодкі подарунки.
• Галина Закацюра

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: