Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Послугу єМалятко обрали 93% батьків Рівненської області

Впродовж цього тижня відділи державної реєстрації актів цивільного стану Рівненської області зареєстрували 182 дитини, з них 168 в рамках проєкту єМалятко.
Варто зазначити, що 10 таких заяв батьки самостійно подали онлайн на порталі Дія. Найбільшим попитом користується сервіс у жителів:м.Березне, м.Вараш, смт Володимирець,смт Гоща, смт Демидівка, смт Дубровиця, смт Зарічне. м.Корець, м.Острог, м.Радивилів. Саме тут 100% батьків обрали комплексну послугу єМалятко. Разом з тим, найбільшу кількість народжень зареєстрували працівники Рівненський міськрайонний відділ ДРАЦС Західного МРУ МЮ м. Львів -53, з них в рамках проєкту-50, що становить 94%.
Нагадуємо, працівники усіх відділів ДРАЦС області отримали доступ адміністраторів сервісу і батьки новонародженої дитини можуть отримати комплекс послуг лише за однією заявою у будь-якому відділі ДРАЦС області!
Нагадуємо, які документи необхідні для отримання послуги: паспорти батьків, номер медичного висновку про народження дитини, або оригінал медичного свідоцтва (форма 103/о).
Під час заповнення заяви також знадобляться:номер платника податків обох батьків, УНЗР одного з батьків (для отримання УНЗР дитини),інформація про дату, місто та відділ ДРАЦС, який зареєстрував шлюб, номер банківського рахунку в форматі IBAN (для нарахування допомоги на дитину), підтвердження про оплату адмінзбору (для реєстрації місця проживання дитини). Сплатити адмінзбір можна під час заповнення заяви — потрібно мати 14 грн на картці або мобільному рахунку.
Не забувайте, що послуга єМалятко для батьків доступна онлайн на порталі Дія.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: