Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Покарають двох відвідувачів суду, які відмовились одягати маски

18 травня до Рівненського міського суду на розгляд справи прибули 49-річний житель села Кустин та 53-річна рівнянка. Обоє зайшли до суду без захисних масок, а тому співробітники Служби, які перебували на пункті пропуску і охорони зробили їм зауваження.

На вимогу співробітників Служби судової охорони одягнути маску, чоловік відреагував агресивно, почав підвищувати голос та відмовився виконувати умови карантинних заходів

Невдовзі до відвідувачів вийшла секретар суду, яка підтвердила, що вхід до приміщення суду можливий лише в захисній масці. Проте, чоловіка це обурило ще більше і він викликав поліцію для «усунення перешкоди доступу до суду».

Патрульні поліцейські, які прибули на місце події, після з’ясування усіх обставин склали на чоловіка та жінку два адміністративні матеріали за статею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину людей).

Служба судової охорони Рівненщини наголошує, що дотримання вимог карантинних заходів - не забаганка, а пряма вимога законодавства. Аби уникнути подібних ситуацій, звертаємось до громадян дотримувати заходів по протидії розповсюдження COVID-19 і відвідувати суд лише в засобах індивідуального захисту.

 

Служба судової охорони Рівненщини

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: