Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Побачили селище, в якому хочеться жити

Захід пройшов під керівництвом голови районної ради Василя Тимощука. Участь у ньому взяли керуючий справами виконавчого апарату Рівненської обласної ради Микола Яцюк, заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Роман Дрозд, головний спеціаліст інспекції з питань захисту прав споживачів у Рівненській області Валентина  Філіпович, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва  Здолбунівської райдержадміністрації Валентина Бухало, в.о. голови правління Здолбунівської райспоживспілки Юлія Іванцова, голови територіальних громад району, представники засобів масової інформації.
В рамках засідання координаційно-консультативної ради проведено семінар-навчання з головами територіальних громад району та підведено підсумки першого туру огляду сільських населених пунктів та місцевих рад Здолбунівського району.
Члени координаційної ради під час пленарного засідання розглянули питання  організації торгівлі на місцевих ринках, ярмарках, сприяння розвитку всіх  форм торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення. В рамках підписаного Меморандуму про співробітництво між інспекцією з питань захисту прав споживачів у Рівненській області та Здолбунівським районом з інформацією щодо даного питання ознайомила присутніх головний спеціаліст інспекції з питань захисту прав споживачів у Рівненській області Валентина  Філіпович, яка розповіла про нормативну базу, якість та терміни реалізації продуктів, співпрацю з органами місцевого самоврядування, надала відповіді на запитання.   
З інформацією про розвиток внутрішньої торгівлі та ресторанного господарства району виступила  начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва  Здолбунівської райдержадміністрації Валентина Бухало. В.о.голови правління Здолбунівської райспоживспілки Юлія Іванцова ознайомила присутніх з роботою райспоживспілки, яка обслуговує 50 відсотків сільського населення району.
Але найбільш цікавою стала виїзна частина засідання координаційної ради, яка відбулася на території Мізоцької селищної ради. Розпочалося знайомство з Мізочем зі столярного цеху ПП В’ячеслава  Климчука, в якому налагоджено виробництво дверей, сходів з масиву дуба, ясена, вільхи, а також інших столярних виробів. Майстерно виконані роботи порадували усіх поціновувачів дерев’яних інтер’єрів. Варто сказати, що і територія навколо цеху, і сам цех  відповідають європейському  рівню.
Також  всі присутні мали змогу ознайомитися з роботою  нещодавно відкритого корпусу  №2  ДНЗ “Малятко”. Завідуюча закладом Леся Лищун розповіла про досягнення і показала красиву українську світлицю з відповідним інтер’єром і меблями.
Масу позитивних вражень одержали учасники виїзного засідання, відвідавши  також міні-кролеферму ПП Вагана   Геворкяна, якому, до речі, лише 25 років, але наполегливості і працелюбності йому не позичати.
Ознайомившись із роботою закладів побутового обслуговування населення Мізоцької селищної ради, члени координаційної ради та всі присутні переконались у тому, що жителі селища належно забезпечені різноманітними послугами.
Голови територіальних громад також ознайомилися з роботою опорного пункту міліції, в якому ведеться щоденний прийом громадян, а працівники пункту оперативно реагують на звернення жителів селищної ради.
Підсумувавши, можна з впевненістю сказати, що Мізоч – це селище, в якому хочеться жити, працювати, відпочивати.            
•  За інформацією прес-служби Здолбунівської районної ради

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: