Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Планують вдосконалити дорожній рух біля Корнинського перехрестя

Учора на автодорозі «Київ-Чоп» поблизу села Корнин Рівненського району сталася смертельна ДТП. Це вже третя аварія на цьому відрізку дороги, де загинула людина. А загалом тут сталося 14 автопригод.

Сьогодні на місце аварії виїхали перший заступник голови ОДА Сергій Подолін, керівник Служби автомобільних доріг у Рівненській області Олексій Востріков, представники Нацполіції та патрульні.

До обговорення долучились керівник громади Роман Горбатюк-Василейко та мешканці села.

На відрізку дороги знаходиться нерегульований освітлений пішохідний перехід та встановлена камера автофіксації. Для вдосконалення механізму безпечного руху на даному перехресті – створено робочу групу з усіма причетними представниками.

«За результатами зустрічі запропоновано нову схему дорожнього руху, що полягатиме в обмеженні швидкості з 70 до 50 км на годину, зміні режиму роботи камери автовідеофіксації. У найбільш потенційно небезпечні години руху на перехресті тимчасово чергуватиме екіпаж патрульних. Також керівництво громади встановить додаткове освітлення в районі пішохідного переходу», - розповів Сергій Подолін.

Також буде розглянута версія планування світлофору для регулювання руху на перехресті загалом.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: