Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Пішоходе! Стань помітним у темряві!

Не знаємо як ви, а ми вже запасаємося необхідними світлоповертальними елементами для себе та своїх близьких. Адже це — безпека та турбота одне про одного. 

До того ж, використання флікерів перестало мати лише рекомендаційний характер після того, як у листопаді Кабмін ухвалив відповідне рішення. Тож, віднедавна у темний час доби пішоходи повинні використовувати світлоповертальні елементи. Відповідні зміни внесені до ПДР.

Чому це важливо?
Таким чином, пішоходи стають видимими для водіїв, а тому світлоповертальний елемент буде стильним та корисним аксесуаром, який може зменшити кількість ДТП і зробити рух на дорозі безпечнішим.

Коли і де використовувати? 
Завжди, коли рухаєтеся проїжджою частиною або узбіччям в темну пору добу чи в умовах недостатньої видимості. 

Як носити?
Це може бути світлоповертальний жилет, стрічка, наліпка, брелок чи елемент на одязі — будь-що, аби лише вони виконували свою функцію та робили вас помітними для інших учасників дорожнього руху. А носити флікери можна на рюкзаку, куртці чи джинсах так, аби були видимими. Забагато світлоповертальних елементів не буває, тож чим більше — тим краще 

Де придбати?
Найпростіший спосіб — замовити в інтернеті. Також можна пошукати у будь-якій мережі супермаркетів чи веломагазинах.

Нехай носіння світлоповертальних елементів буде для вас новою корисною звичкою, яка захистить вас у нічний час. Бережіть себе та потурбуйтеся про близьких.


Патрульна поліція Рівненської області

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: