Підприємець на Гощанщині незаконно використовує земельну ділянку
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Підприємець на Гощанщині незаконно використовує земельну ділянку

Прокуратурою Рівненської області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.197-1 КК України (Самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному володільцю).

Так, за інформацією в низці ЗМІ Рівненщини, в Гощанському районі громадяни виступили проти одного з орендарів ставка, який використовує земельну ділянку водного фонду без правових підстав і створює жителям перешкоди у доступі до водойми.

Як встановлено, у березні 2009 року між підприємцем та Гощанською РДА укладено договір оренди земельної ділянки площею 13,43 га для рибогосподарських потреб строком на 10 років (до 2019 року).

Водночас, договір оренди між сторонами продовжено не було.

При цьому, питання щодо укладення додаткової угоди, поновлення та внесення змін до договору оренди землі були предметом розгляду судової справи за позовом орендаря. Однак, у його задоволенні судами було відмовлено.

Крім того, як встановлено судом, орендар на земельній ділянці самовільно, без будь-яких погоджень, розмістив будинки, альтанки, стоянку для автомобілів та інші споруди, чим порушив умови договору.

Втім, як повідомляє пресслужба Прокуратури Рівненської області, підприємець і надалі використовує земельну ділянку для рибогосподарських потреб, а тому в його діях вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 197-1 КК України.

 

 

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: