Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Під Рівненською ОДА знову кричали «Ганьба!»

Мешканці трьох сільрад протестували проти примусового об’єднання

У четвер, як і планувалося, відбувся анонсований жителями Городоцької,  Обарівської, і Бронницької сільських рад мирний протест під стінами Рівненської ОДА . Людей прийшло досить багато, напевно, понад тисячу.  Вони нагадали обласній владі, що вони хочуть об’єднатися в одну сільську  громаду з  центром у с. Городок. Туди входитиме 12 сіл, в яких проживає 12 тисяч людей. 

За старим перспективним планом така громада на теренах Рівненщини мала постати.  У цих населених пунктах ініціативні групи проводили опитування, яке засвідчило, що понад 90 відсотків мешканців цих сіл хочуть об’єднатися в одну громаду з центром у Городку. А ось за новим, робоча група при ОДА, яка збиралася під керівництвом голови ОДА Віталія  Коваля, чомусь вирішила, що Городоцької громади бути не повинно, усі села мають увійти до міста Рівне.  Думку людей, органів самоврядування в цих населених пунктах ніхто не запитував.  Мешканці сіл вимагають повернутися до старого Перспективного плану і дати дозвіл на створення Городоцької об’єднаної сільської громади з центром у Городку.  Для створення такої громади мешканці цих сіл мають бажання, фінансовий ресурс і необхідну інфраструктуру.

Люди вимагають, щоб обласна влада їх почула, бо районна – на їхньому боці. Спікери мирного протесту наголосили, якщо обласна влада їх не почує , то наступного разу під стіни ОДА  обіцяють прийти тисячі людей.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: