Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Під час тривог у Рівненському перинатальному центрі тричі приймали пологи

 Безпечне місце тут облаштували ще в перший день повномасштабного вторгнення.

Наразі в підвалі закладу триває ремонт укриття. Для цього з обласного бюджету виділили 1,8 млн грн.

Перший заступник голови ОДА Сергій Подолін разом з керівником облради Андрієм Караушем ознайомилися із перебігом ремонтних робіт.

Як розповіла головна лікарка перинатального Вікторія Єнікеєва, під час тривог у Рівненському перинатальному центрі тричі приймали пологи. А за весь час воєнного стану тут в з’явилися на світ 1473 немовляти. Тут народжували 98 матусь-переселенок – з Одеської, Сумської, Донецької та інших областей.

Загалом з початку року в обласному перинатальному центрі з’явились на світ 945 хлопчиків та 858 дівчаток, 53 двійні та 1 трійня. Команда неонатологів у пологовому виходили найменше маля з вагою при народженні 630 грамів. Наразі в реанімації перебуває 5 крихіток-«поспішайок».

«Для стабільної роботи закладу встановлений потужний генератор, здатний забезпечити безперебійне живлення протягом доби. Важливо, щоб в укритті були створені всі умови для пацієнток і медиків. Адже маємо бути готовими до різних сценаріїв», - наголосив Сергій Подолін.

Згідно з проєктом, в укритті закладу буде пологовий зал, операційна, дитяча реанімація та місце для пацієнтів і медперсоналу. Наразі тривають сантехнічні та електротехнічні роботи. Далі монтуватимуть пожежну та газову сигналізації.

Рівненська ОВА


 

#пологи  #небезпека  #укриття 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: