Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Перший заступник голови Рівненської ОДА піде у декрет?

Як зазначає Рівне Вечірнє, сьогодні з’явилася інформація, що перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір написав заяву на вихід у декретну відпустку. 

Віталій Ундір підтвердив інформацію, зазначивши, що написав заяву 21 серпня та передав її тимчасово виконуючому обов’язки голови ОДА Ігорю Тимошенку.

У заяві перший заступник попросив надати відпустку по догляду за дитиною до травня 2020 року (до досягнення трирічного віку). 

В ОДА не заперечують інформацію, проте коментувати офіційно наразі поки що відмовляються.

У відділі кадрів ОДА, як зазначили журналістам Рівне Вечірнє, заява про декретну відпустку від першого заступника Віталія Ундіра до них на опрацювання ще не надходила.

Варто зазначити, що Віталій Ундір працює заступником голови Рівненської ОДА з липня 2017 року. На посаду він прийшов після конкурсу, який проводили відповідно до на той час нового закону про держслужбу.

Зміна голів ОДА після приходу нового президента зазвичай тягне за собою і зміну заступників. Проте якщо Віталій Ундір піде у декрет, місце за ним, очевидно, буде збережено.

До того, як стати першим заступником, Віталій Ундір працював директором обласного департаменту соцзахисту, також був головою Острозької РДА та першим заступником острозького міського голови. З 2015 року Віталій Ундір – депутат Рівненської облради від фракції БПП.

Цього року Віталій Ундір балотувався до парламенту від 153 виборчого округу на Рівненщині (центральні райони області), як представник партії «Європейська солідарність». Нагадаємо, що пан Ундір набрав 10% голосів в окрузі і посів третє місце (виграв висуванець «Слуги народу» Роман Іванісов).

На час парламентської кампанії Віталій Ундір був у відпустці, згодом ще деякий час – на лікарняному.

Відповідно до декларації пана Ундіра, з дружиною він виховує двох доньок. 

##Рівненщина #перший #заступник #голови ОДА #дикрет #Ундір Віталій 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: