Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Перші ISF World Cool Games в Україні!

Із 10 до 14 жовтня у Києві пройде тиждень, наповнений спортом і культурою. Участь у цьому заході братимуть  школярі із 10 країн світу: Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Китаю, Молдови, Польщі, Франції, Хорватії і України! Програма насичена як спортивними заходами, так і освітньою частиною.
Рівняни вже були переможцями перших Всеукраїнських змагань Cool Games та учасниками перших історичних для України ігор школярів ISF Educationale Games, які відбулися у Греції, а вже незабаром братимуть участь у нових змагань ISF World Cool Games. Представлятимуть Україну на цих іграх учні Рівненського навчально-виховного ком­плексу «Колегіум» Рівненської міської ради під керівництвом вчителя фізичної культури Олега Левенця у складі 8 учасників: це – Олександра Дишкант, Євгеній Дмитрук, Тетяна Цегельник, Станіслав Никитюк, Софія Дячук,  Анатолій Солодчук, Вікторія Карачун  та  Роман Дзюра.
Мета «Cool Games»  – зацікавити дітей фізичною активністю, впровадити нові підходи до проведення уроків фізкультури. Особливістю «Cool Games» є те, що вони не потребують спеціальної підготовки учасників. А одна з головних цілей – започаткувати новий формат проведення уроків фізичної культури, зробити їх яскравими та привабливими для молоді.
Організаторами спортивного проекту є Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України та Українська федерація учнівського спорту.
Побажати успішного виступу учнівській збірній України на перших ISF World Cool Games завітали: директор Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» Петро Куделя,  виконавчий директор Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області Іван Власик, депутат Рівненської обласної ради Володимир Валявка. Окрім побажань вдалих виступів, кожен із гостей передав  сувенірну атрибутику для вручення делегаціям із інших країн.
Адміністрація закладу висловлює подяку депутатам Верховної ради України 9-го скликання Роману Іванісову та Олександру Салійчуку за сприяння у підготовці учнів колегіуму до змагань та придбанні нестандартного спортивного обладнання.
Адміністрація також висловлює подяку управлінню освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації за сприяння у проведені навчально-тренувальних зборів та Управлінню культури і туризму Рівненського міськвиконкому та туристично-інформаційному центру м. Рівного за надану літературу з переліком туристичних об’єктів області.
Приємно, що є небайдужі люди, які сприяють поїздці нашої команди на змагання, допомагають у придбанні спортивного інвентарю та сувенірної атрибутики. Завдяки цьому ми змогли добре підготуватися до спортивних естафет та гідно представимо Україну в культурній частині заходу.
Гучними оплесками та бадьорими вигуками однокласників присутні додали віри і впевненості у власні сили учасникам змагань, а також подякували усім за надану підтримку.
• Олег Левенець,
вчитель фізичної культури

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: