Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Пасажири скаржаться: водії не дотримуються графіку вечірних маршрутів

Водіїв та перевізників маршрутних таксі Рівного, які не дотримуються графіків руху, викликатимуть на розмову з керівниками управління транспорту та зв’язку Рівненського міськвиконкому.

Як розповів у прямому етері міський голова Рівного Олександр Третяк -  у міській раді фіксують звернення жителів обласного центру щодо недотримання графіку груху транспорту. Першими таку розмову матимуть перевізники 65 маршруту у середу, 24 лютого.

Нагадаємо, що наприкінці грудня минулого року у Рівному відбулася нарада з перевізниками, на якій дозволили рух громадського транспорту до 22:00. Тоді очільник Рівного наголосив, що у випадку ігнорування графіку руху водіями маршрутних таксі, із перевізниками розриватимуть договори.

Однак, за словами в.о. начальника управління транспорту та зв’язку Дмитра Царука, за цей час управління не розірвало жодного договору:

Для пасажирів ми кращої ситуації не зробимо. Раніше перевізники хотіли самі їздити, а зараз ми їх, фактично, вмовляємо. Уже винесли попередження власникам 65-го, тож місяць спостерігатимемо за їхньою роботою, – наголосив Дмитро Царук.

Як зазначив посадовець, із перевізниками Рівного проводять роз’яснювальні наради, на яких наголошують на важливості курсування транспорту за фіксованими графіками.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: