Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Озерська школа з надійним дахом

В Озерській школі, збудованій у 1971 році, завершують капітальний ремонт покрівлі. Директор школи Марія Чашка розповідає, що старий дах протікав, і другий поверх школи доводилось рятувати клейонками. Шифер тримався погано, при буревіях його часто зривало, ламало. Діри латали, як могли.

 Ремонтувати покрівлю компанія ТОВ «Західатомбудмонтаж» розпочала у жовтні. Робітники розібрали стару покрівлю, перевірили міцність дерев’яного каркасу та встелили нове покриття. Вже сьогодні приміщення школи та спортзалу повністю перекрите. Зараз монтують підсофіти та водостічну систему. Також проект передбачає утеплення та встановлення захисту від блискавок. Роботи планують завершити до кінця цього року.

Вартість робіт згідно з підписаним договором становить майже 1,6 млн. гривень. Проект фінансується з районного бюджету та зі субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, повідомляє  Володимирецька районна державна адміністрація.

.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: