Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Острог змагатиметься за звання культурної столиці

Український культурний фонд оголосив про прийом заявок на здобуття звання та, відповідно, фінансування «Велика культурна столиця» і «Мала культурна столиця». Острог має намір позмагатися за звання малої культурної столиці України, пише https://ostrog.rayon.in.ua/.

У п’ятницю, 15 листопада, відбулися громадські обговорення участі Острога в цьому конкурсі. Ініціативна група, зокрема заступниця міського голови Оксана Ситницька, начальниця відділу туризму та охорони культурної спадщини Олеся Гощук, в.о. начальника відділу з питань молоді і спорту Ольга Стецюк, керівниця ТІЦ Анастасія Драчук, музейники (Анастасія Хеленюк, Андрій Брижук, Богдан Новак) і містяни говорили про те, що доцільність участі в конкурсі й заходи, які можна провести в Острозі в разі перемоги.

Анастасія Драчук розповіла присутнім про вимоги до заявки, портфель культурних ініціатив, які можна реалізувати, наголосивши, що це має бути спільна робота всіх, хто працює в сфері культури міста.

З-поміж заходів, які можуть бути реалізовані в проєкті «Мала культурна столиця», – ночі в музеях, екскурсії, виставки, ярмарки, концерти, майстеркласи.

Приєднуйтеся до наступних обговорень, щоб Острог став народною «Культурною столицею

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: