Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Остання зима війни?

Можна прогнозувати серйозні бої у Донецькій та Херсонській областях цієї зими.

Джерело Олександр Кочетков.

В експертному середовищі існують дві думки щодо таймінгу війни. Одні переконані, що наші союзники прагнутимуть максимально виснажити недоімперію, щоб вона була згодна не лише на мир на будь-яких умовах, а й навіть на загальне ядерне роззброєння. І тому допомога Україні дозуватиметься таким чином, щоб війна на виснаження тривала роками.

Є протилежна позиція, яку й я поділяю: недоімперія є глобальним симулякром. Ні її військова машина, ні система управління, ні економіка не витримають напруги розв'язаної Кремлем війни і опиняться на межі обвалення несподівано вже до літа наступного року.

Відповідно, зимою, що почалася, можна прогнозувати серйозні бої в Донецькій та Херсонській областях. Потім цілком реально може скластися Різдвяне гуманітарне перемир'я або щось таке – це важливо для наших партнерів як символ, що мирні переговори в принципі можливі.

Весною недоімперія накопичить сили, якось навчить, озброїть могилізованих і спробує переламати хід подій у війні. І це будуть вже останні конвульсії. Не бачу підстав, чому ця спроба фюрерка виявиться успішнішою, ніж усі попередні. І тоді недоімперія посиплеться. А кремлівський Акела, що постійно промахується, стане остаточно не потрібен. Тому влітку реальні переговори про мир на справедливих українських умовах вестиме вже не Путін, а представники його оточення. Які й зараз підтримують контакти із США.

Наприкінці літа можна вийти на стійке перемир'я. Але це не буде міцним миром, поки недоімперія існує у нинішньому вигляді.

До речі, політична смерть Путіна випередить фізичну смерть ненадовго. Готуватись треба вже зараз. Тому що фюрерку не підійде звичайна труна, а лише дванадцятиметрова, як його столи для переговорів. Впевнений, що українські майстри ритуальних справ матимуть змогу виготовити її з належною якістю.

#думка  #зима. війна 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: