Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

«Осінні стежки 2017»

У змаганнях взяли участь більше 200 школярів, які представляли команди гуртків комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради з Корецького, Рокитнівського, Рівненського, Дубенського, Острозького районів, м.Рівного та команди з м. Острога, м. Нетішина, Млинівської, Бугринської та Смизької об’єднаних територіальних громад.

Змагання проводилися на дистанціях «Туристська смуга перешкод» та «Спортивне орієнтування» серед учнів молодшої та старшої вікової групи .

Переможцями змагань на дистанції «Туристська смуга перешкод» стали гуртківці комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради Музичук Анастасія з Корецького району та Парфенюк Вадим з Острозького району, Хмара Діана з команди Дубенської районної станції юних туристів, Лєдяєв Максим з команди Рівненського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» №17 Рівненської міської ради.

Переможцями змагань на дистанції «Спортивне орієнтування» стали Одинець Ольга, Щербачук Микола, Робейко Мирослав з команди Бугринської ОТГ та Приходчук Анастасія з команди Смизької ОТГ.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та дипломами комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.

•  Директор В. М. Григор

 

 

 

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: