Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Оркестр у Корці заграв для медиків під вікнами лікарні

Народний аматорський духовий оркестр КЗ «Корецький районний будинок культури і дозвілля» під керівництвом Володимира Опанасюка 18 листопада заграв під вікнами КНП «Корецька центральна районна лікарня».

Музиканти виконали шість композицій під стінами лікарні і таким чином подякували медикам за їхню роботу. Працівники закладу вийшли на вулицю, деякі виглядали у вікна. Почувши музику зупинялися й перехожі.

Акція підтримки медиків і пацієнтів, ініційована Корецькою районною державною адміністрацією, а саме її очільником Олександром Зайчуком.

«Ангели в білих халатах, солдати з стетоскопами, бійці з невидимим ворогом – ми називаємо їх по-різному, але маємо на увазі наших медиків – лікарів, фельдшерів, медсестер, санітарів, водіїв карет швидких. Вони втомилися бути на передовій проти вірусу. Вони хворіють і вмирають, але не тікають зі своїх передових – лікарень і поліклінік. Більше того – знаю, що до них по допомогу звертаються і коли вони вдома, відпочивають із сім'ями. Медики потребують нашої підтримки. Адже ми бачимо як їм тяжко, що їм потрібна наша людська підтримка, низький уклін і шана», – зазначив на сторінці у фейсбуці голова Корецької РДА Олександр Зайчук.

Також голова РДА закликає усіх приєднатися до флешмобу та підтримати медиків Кореччини.

«Стань учасником флешмобу та вислови свою підтримку у власному відео, розмістивши його на своїй сторінці у соціальній мережі», – додає Олександр Дмитрович.


Район.Корець

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: