Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

On-line навчання з питань цивільного захисту успішно провели в області

Рівненські рятувальники спільно з представниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності провели функціональне навчання з питань цивільного захисту 24 вересня у режимі відеоселектору провели  функціональне навчання з особовим складом ДПРЧ-8 (м. Сарни), ДПРЧ-10 (смт Рокитне) ДПРЧ-11 (смт Володимирець), ДПРЧ - 12 (м. Вараш), ДПРЧ-13 (смт Зарічне) та ДПРЧ-14 (м. Дубровиця) ГУ ДСНС України у Рівненській області, які залучаються до організації та проведення робіт з дозиметричного контролю та радіаційно-хімічної розвідки.


Працівники ГУ ДСНС України у Рівненській області довели до слухачів інформацію щодо організації моніторингу за радіаційною та хімічною обстановкою на території Рівненської області, а також порядок розгортання та організації роботи поста радіаційного та хімічного спостереження на базі підрозділу.
Крім того, в ході навчання детально розглянули будову та принципи роботи приладів радіаційної та хімічної розвідки, які є на озброєнні у підпорядкованих підрозділах та звернуто увагу на порядок їх практичного використання при виникненні надзвичайних ситуацій.

Підбиваючи підсумки навчання, заступник начальника управління організації реагування на НС та ЦЗ ГУ ДСНС України у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Іван Жакун зазначив, що подібні навчання є дуже важливим елементом в системі професійної підготовки рятувальників.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: