Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Один із наймолодших очільників тергромад Рівненщини захищає Україну від російських окупантів

Один із наймолодших очільників тергромад Рівненщини - голова Деражненської ТГ Олександр Лукашець захищає Україну від російських окупантів. Зараз 27-річний чоловік - на Сході України і є командиром кулеметного взводу.

Свою мотивацію пояснює просто: «Кожен має знищувати ворогів можливими методами і способами. Лише тоді Україна буде вільною та незалежною».

Очільник ТГ добровольцем пішов у ЗСУ 25 лютого, на другий день повномасштабного вторгнення російських військ.

24 лютого провів на роботі, вирішуючи нагальні питання громади. А потім повідомив колективу, що йде до війська. Каже, колеги не здивувалися такому рішенню, але питання про те, чому відмовився від військової «броні», були. Хоча Олександр і боронить землю від ворога зі зброєю в руках, та все одно в тримає руку на пульсі життя Деражненська об'єднана територіальна громада.

Так, він бере участь у сесіях місцевої ради в онлайн-режимі. А на одну навіть приїхав. Тоді депутати голосували за звернення до Верховної Ради про заборону всього російського. Кажуть, промова Олександра Лукашця була дуже яскравою. Він тоді мав зовсім мало часу, але зайшов у кожен кабінет і розпитав, як справи.

Насправді колеги пишаються таким очільником тергромади. Кажуть, хто добре знає Олександра, розуміє, що по-іншому він вчинити не міг. Чоловік був в АТО, служив у поліції. Але річ не тільки в бойовому досвіді, а ще й у вихованні. Сім'я у нього патріотична, у родині були члени УПА. Про те, що вони пережили, дітям розказували змалечку. Тож любов та шана до рідної землі у них у крові.

Олександр дуже добре знає історію України і ніколи не втрачає нагоди прочитати щось нове. Навіть на передовій знаходить книги.

Коли Олександр Лукашець ішов в ЗСУ, то казав, що він більше потрібен на фронті, а в сільраді залишаються знаючі фахівці, які з усім впораються. Тим часом він постійно тримає зв’язок із громадою. В сільраді ж розповідають, що голова їх підбадьорює і каже, що для нього – честь захищати свою країну.

Загалом серед чоловіків із Деражненської громади, які пішли ЗСУ, окрім голови, ще троє місцевих депутатів.

Місцеві жителі як можуть підтримують земляків, які захищають Батьківщину зі зброєю в руках. А ще вони вдячні усім, хто наближає перемогу!

Рівненська ОВА


 

#ЗСУ 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: