Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Обухом – по людяності?

У Рівному через п’ять днів після заселення сусіди виставили безхатьків на вулицю

Мешканці будинку в Рівному із самого початку були не в захваті від такого сусідства. Квартиру для колишніх без­хатьків пастор церкви “Відвага” Сано Гукасян купив у гурто­житку на вулиці Князя Острозького, 10. Фактично йдеться про єдину кімнату на третьому поверсі гуртожитку. Благодійник зро­бив ремонт, встановив два двоярусних ліжка та й поселив туди безхатченків. Кухня і душова для всіх мешканців блоку – спільні.

Олександр Ящук  раніше працював охоронцем у школі, а Олег Білаш - таксував. Через кризу обоє позбулися роботи, пошуки нової успіху поки що не принесли, а тому вони вдячні за підтримку церкві «Відвага».
– Ми ні з ким не сварилися, ніяких претензій ні до кого не мали, жили тихо і мирно, як усі нормальні люди. Двічі до нас приїздила поліція, ознайомилися з документами і сказали, що жодних претензій до нас не мають.  Ми ж уже літні люди і нам теж хочеться тиші і спокою, – розповідають Олег та Олександр, яких сусіди силоміць змусили покинути їхнє помешкання
В одному блоці з їхньою кімнатою мешкає ще шість сімей. Вони переконані, що купити кімнату в гуртожитку – це замало. Потрібно ще отримати письмову згоду на проживання від сусідів. Адвокат Юрій Клекотка з такою позицією мешканців не погоджується. Він впевнений, що, придбавши кімнату в гуртожитку, Сано Гакасян має право поселити туди кого вважає за потрібне, оскільки це його власність. А користуються нові мешканці спільним майном на таких же умовах, як і решта людей, які тут проживають.
– Небезпечно, коли люди з невідомою історією та станом здоров’я заселяються до будинку, – так прокоментувала цю ситуацію голова ОСББ «Дружне» Марія Конощук.
Не дивно, що невдовзі, за словами Сано Гукасяна, в кімнату до чоловіків постукали  троє чоловіків і поставили ультиматум: мовляв, або ви звідси виселяєтесь добровільно, або ми вас викинемо силоміць. Чоловіки під тиском були змушені вибратися. Пастор церкви «Відвага» тимчасово переселив їх в інше місце, тим часом готує позов до суду, бо переконаний, що члени церкви «Відвага» мали повне право на проживання у  придбаній ним кімнаті.
– Якщо сусіди проти того, щоб там жили скромні чоловіки, які не вживають спиртного, але опинилися в складних життєвих умовах, то я поселю туди любителів випивки і скандалістів, нехай тоді знаходять спільну мову з ними, - каже Сано Гукасян.
• Василь Бурченя

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: