Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Облраду та ОДА охоронятиме ще й пес

Облраду та ОДА охоронятиме ще й пес

«Вісті Рівненщини» вже повідомляли про особливий режим в обласному «білому домі». Віднедавна, відповідно до нього, кожного, хто хоче потрапити у владні кабінети, при вході зустрічають охоронці. І, незалежно від того, хто ви – працівник установи, гість чи просто «перехожий» – аби пройти далі порогу, треба засвідчити власну персону документом.

У прес-службі Рівненської ОДА такі новації тоді пояснили так:

– Декілька місяців тому Служба безпеки України разом із іншими правоохоронними органами проводили навчання саме в цій будівлі. Як із працівниками обласної державної адміністрації, так і з працівниками обласної ради. Після цих навчань були винесені на виконання певні рекомендації. Зараз ці рекомендації ми і виконуємо. Так, однією із рекомендацій було встановлення пропускного режиму.

Наразі невідомо, чи зумовлена поява хвостатого сторожа рекомендацією СБУ та інших правоохоронних служб, але про те, що до питання підійшли ґрунтовно, свідчить добротна собача будка за приміщенням ОДА та задоволений і ситий новий сторож. Хочеться вірити, що пред’являти посвідчення ще і йому – не доведеться, бо ж раптом воно не сподобається чи не підійде. Цікаво, заробітну плату він теж отримуватиме?

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: