Новий дитсадок на Рівненщині готовий приймати дошкільнят
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Новий дитсадок на Рівненщині готовий приймати дошкільнят

Голова  Рівненської обласної ради Олександр Данильчук  під час робочої поїздки відвідав дитячий садок у Березному, який планують відкрити вже цього року.  Він поспілкувався з міським головою Березного та з головним підрядником, аби дізнатися, чи все готово до прийому дітей.

Оглянули територію, стан виконання зовнішніх та внутрішніх робіт. Обговорили питання, які ще треба вирішити, аби якнайшвидше відкрити довгоочікуваний заклад.

 

«Якщо до 1991 року в Березному функціонувало шість дошкільних навчальних закладів, то сьогодні  лише два з половиною, - розповідає Руслан Пилипчук. – Чому так? Бо в одному з них розташувалися і  садочок, і спортивний ліцей-інтернат.  Тому наші  дитсадки сьогодні удвічі переповнені. Новий заклад дасть можливість забезпечити дошкільною освітою ще 150 березнівських малюків. Це дітки, які живуть у цьому новому мікрорайоні».

 

 

Історія будівництва цього дитсадка на вул. Б. Хмельницького розпочалася ще 2016 року. Як розповів міський голова Березного Руслан Пилипчук,  першу фінансову підтримку в сумі 850 тис.грн.  місто отримало саме від Рівненської обласної ради. Ще 500 тис.грн. виділили з міського бюджету та 360 тис.грн. з районного, що дало можливість розпочати будівництво.

 

А вже починаючи з 2017 року об’єкт отримує фінансування з Державного фонду регіонального розвитку, а також з бюджету міста, загалом це 58 млн.грн. та 8,5 млн.грн. відповідно.

«Це один з об’єктів, який я, як депутат обласної ради від Березнівського району, поставив собі за мету добудувати. Тому сьогодні дуже приємно, що завдяки спільній роботі багатьох людей, моїх колег-депутатів, місцевої громади ми віднайшли в бюджетах різних рівнів кошти і маємо сучасний дитсадок, який вже зовсім скоро наповниться дітьми», - зауважив голова обласної ради Олександр Данильчук.

 

Пресслужба Рівненської обласної ради

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: