Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Не зупинятися на півдорозі

За освітою Наталія Іванівна педагог. Тривалий час учителювала в Біловізькій школі І-ІІІ ступенів, викладала історію. Потім із 2006 до 2010 року була директором цього навчального закладу. А уже з листопада 2010 року стала очолювати місцеву громаду. Для односельчан її кандидатура була очевидною, адже уже на посаді директора вона зарекомендувала себе як компетентний керівник. Тож, вирішили селяни, такою вона буде й на посаді сільського голови. І, як показав час, не прогадали. Адже за два роки Наталія Іванівна встигла зробити для сіл Біловіж, Купель та Мушня дуже багато. Однак і надалі вона має безліч планів.
Насамперед, прийшовши на посаду, Наталія Іванівна взялася за благоустрій, адже, як хороша господиня, не терпить безладу не лише в своєму домі, а й в підо­пічних селах. Тому терміново зайнялася ліквідацією стихійних сміттєзвалищ на території сільської ради. А для сміттєвих відходів селяни тепер мають спеціально відведені для цього місця.
Тепер же на часі - освітлення сільських вулиць, ремонт деяких вуличних доріг (хочеться принаймні зробити білощебеневе покриття, хоча, звісно, краще б був асфальт) та косметичний ремонт будинку культури в селі Купель. Також у цьому селі потрібно знайти приміщення під відділення зв’язку, адже зараз листоноші працюють у непристосованому для цього місці. А і Біловізькій школі потрібно побудувати спортзал, бо учням немає де займатися фізкультурою, та й потрібно також готуватися до різноманітних спортивних змагань. Узагалі ж, каже Наталія Іванівна, не зайве було б також розширити приміщення навчального закладу, хоч у мріях – взагалі побудувати нову школу. Адже через декілька років стане багато паралельних класів, бо вже зараз тут навчається 216 дітей.
Проте чи не найтерміновішим питанням для голови є відкриття додаткових рейсів маршрутних таксі на Рокитне, адже жителі сільради постійно скаржаться на те, що маршрутки ходять рідко, і тому важко добратися в нагальних справах до району, а потім назад додому.
Також у Біловізькій сільській раді є «традиційна» для багатьох сіл проблема – придбання пожежного автомобіля. Щоправда, частину коштів на нього громада вже зібрала. А поки ж у разі біди селян виручає Остківський держлісгосп, або ж до місця пожежі добирається команда пожежників з Рокитного.
Проблем, котрі хотілося б терміново вирішити, зізнається пані Наталія, ще достатньо, однак, каже, що завдяки злагодженій роботі своєї команди їй обов’язково вдасться зробити усе намічене, а також надалі активно працювати, аби жителі сіл Біловіж, Купель та Мушня мали комфортні та гідні умови для життя.
• Анна Легка

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: